Abolicja.info

O mnie

Nazywam się Rafał Chmielewski.

Jestem prawnikiem (byłym muzykiem 🙂 specjalizującym się w międzynarodowym prawie podatkowym. Swoją pasję i wiedzę propaguję w internecie, czego rezultatem są dwie specjalistyczne strony www.PodwojneOpodatkowanie.pl oraz www.Abolicja.info.

Dodatkowo m. in. napisałem też trzy eBooki. Jeden dotyczy podwójnego opodatkowania i związanego z tym problemu rozliczenia dochodów zagranicznych, drugi opisuje problem obecnej abolicji podatkowej, trzeci natomiast opisuje sposób odzyskania akcyzy przy imporcie samochodu osobowego.

Moją ideą jest dzielenie się wiedzą na temat podatków międzynarodowych. Na powyższych stronach można pobrać darmowe poradniki dotyczące zarówno podwójnego opodatkowania, jak również oczywiście abolicji podatkowej.

Owe „serwisy” prowadzę już od dwóch lat. W okół nich urosła jak dotąd spora grupa subskrybentów, którym regularnie wysyłam Newslettera z najświeższymi informacjami.

Nie ukrywam, że tego typu działalność sprawia mi naprawdę dużo frajdy! W szczególności lubię otrzymywać maile z podziękowaniami za te wszystkie informacje, którymi bezinteresownie się dzielę. To sprawia, że widzę sens tego co robię. Że widzę, iż dzieląc się swoją wiedzą jestem w stanie pomóc innym!

Zapraszam do lektury mojego Bloga!

Dodaj komentarz »

Brak komentarzy.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: