Abolicja.info

3 lutego, 2009

Jak otrzymać zwrot zagranicznego podatku lub umorzenie zaległości

coins-square-7005276300W dzisiejszym wpisie mam dla Was nielada gratkę! 🙂

Tutaj zobaczycie 14 pierwszych stron mojej bestsellerowej książki o abolicji: Abolicja Podatkowa, czyli jak skutecznie otrzymać zwrot zagranicznego podatku lub umorzenie zaległości podatkowej.

Pozdrawiam i czekam na komentarze!

Rafał.

1 komentarz

  1. Czy ktos wie jak sprawa wyglada dla osob ktore wyjechaly do USA na zielona karte (staly pobyut) i chca wrocic po latach? Wszyscy mi mowia, ze w takim wypadku mam ograniczony obowiazek podatkowy poniewaz wyjechalem z Zona i urodzilo mi sie dziecko z USA no i fakt, ze mamy staly pobyt tutaj. Ale boje sie ze jak wroce to US znajdzie cos na nas aby nam odmowic ograniczonego bowiazku podatkowego i wtedy bedzie tragedia. Czy wiecie moze czy fakt, ze moje dane zostaly przeniesione do III US w Warszawie (podobno jest to US dla nierezydentow podatkowych) jest dowodem na to, ze zostalem zakwalifikowany jako nie polski rezudent podatkowy? Czy ktos jest w podobnej sytuacji? Prosze o pomoc.
    Witam Pana! To ciekawe zagadnienie. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że opinia, którą Pan posiada jest prawidłowa. Umówmy się, że to sprawdzę i napiszę to i owo, ok?
    Pozdrawiam, Rafał.

    Komentarz - autor: Andrzej — 3 lutego, 2009 @ 7:36 pm


RSS feed for comments on this post.

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: