Abolicja.info

3 lutego, 2009

Dziękuję!

Filed under: Abolicja podatkowa,Podwójne opodatkowanie — rafchmielewski @ 11:01 am

flowerKochani, zobaczcie jaki komentarz zostawiła mi wczoraj Emila:

Witam! Ja w tym komentarzu chciałabym bardzo podziękować za wszystko to czego dowiedziałam się na Pańskich stronach o abolicji, za wszelkie sugestie i rady. Jeszcze kilka miesięcy temu nie wiedziałam co to w ogóle jest abolicja, a teraz wiem o niej dosłownie wszystko, przekonałam się, że sporo więcej niż urzędnicy w skarbówce: Zrobiłam też samodzielnie wszystkie rozliczenia. Dziękuję serdecznie jeszcze raz i życzę wielu sukcesów.

Emila

Dziękuję Emili oraz wszystkim, którzy swój cenny czas poświęcają dla mnie, i czytają to co tu zamieszczam. To jest dla mnie bardzo cenne! Wybaczcie, że nie odpisuję na wszystkie pytania…. Po prostu nie mam na to czasu! Ale Wasze komentarze pomagają mi dostosować się do Waszych potrzeb i specjalnie pod Was układam wpisy.

Jeszcze raz serdecznie Wam dziękuję!

Rafał

PS.: Takich opinii dostałem więcej, jednak teraz postanowiłem coś napisać po prostu od serca 🙂

Żyjcie Wiecznie! Rafał.

1 komentarz

  1. dziekuje panie Rafale za wszelkie informacje i maile na temat abolicji-za pomaca panskiego ebook,a dowiedzialam sie wszystkiego na jej temat.Jest Pan jedyna osoba ktora odwazyla sie pomoc nam emigrantom przejsc przez ten jakze zagmatwany gaszcz polskich przepisow prawa-bez Pana nie potrafilabym tego samodzielnie policzyc-pozdrawiam i dziekuje w imieniu nas wszystkich
    Bardzo serdecznie Pani dziękuję 🙂

    Komentarz - autor: muka — 3 lutego, 2009 @ 2:04 pm


RSS feed for comments on this post.

Blog na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: