Abolicja.info

30 stycznia, 2009

Jak obliczyć kwotę umorzenia albo zwrotu podatku

tax-evaders-india_261Wczoraj, surfując po internecie w poszukiwaniu różnych informacji, znalazłem coś, co na pewno Was zainteresuje…

Pytacie mnie bardzo często jak obliczyć to i  owo. Z reguły nie udzielam wprost takich odpowiedzi, ponieważ zajęłyby mi one zbyt wiele czasu i miejsca. W takim przypadku kieruję zainteresowanego odpowiedzią zwykle do moich książek o rozliczeniu zagranicznym na PIT-36, albo do eBooka o abolicji podatkowej. Tam znajdują się wyczerpujące przykłady.

Wczoraj jednak trafiłem na stronę Trzeciego Urzędu Skarbowego w Warszawie, i tam znalazłem przykłady obliczeń zwrotu i umorzenia podatku w przypadku abolicji podatkowej.

A więc podaję je Wam za tym urzędem tutaj.

Pozdrawiam i życzę Wam miłego weekendu!

Rafał

2 Komentarze

 1. Czy moglbys podac adres tej strony poniewaz gdy ja jej szukam to nie moge jej znalesc. Zostalem przeniesiony z mojego lokalnego US do wlasnie tego trzeciego w Warszawie gdy zlozylem NIP-3 5 lat temu. Rowniez czy moglbym Cie uprzejmie prosic o odpowiedz na moj komentarz zamieszczony w innym twoim wpisie pod adresem: https://abolicja.wordpress.com/2008/12/04/co-to-jest-czynny-zal/ na koncu jest moje pytanie w sprawie USA.

  Komentarz - autor: Andrzej — 30 stycznia, 2009 @ 5:07 pm

 2. http://www.is.waw.pl/Index.htm?office=164

  Click to access ulotka-abolicjamn.pdf

  mam nadzieje ze linki beda pomocne
  pozdrawiam beatkaa

  Komentarz - autor: beatkaa — 1 lutego, 2009 @ 5:35 pm


RSS feed for comments on this post.

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: