Abolicja.info

23 listopada, 2008

Na początek – FAQ

Filed under: Uncategorized — rafchmielewski @ 9:35 pm

Hmmm… Jest tyle do napisania na temat abolicji podatkowej, że nie wiem od czego mam zacząć…

Ostatnio wysłałem prośbę do swoich subskrybentów na www.Abolicja.info, aby napisali mi jakie jest ich najważniejsze pytanie dotyczące abolicji…

Jakie było moje zdumienie, kiedy okazało się, że wszystkie wątpliwości pochodzą od osób, które pracowały, albo pracują w UK!

Najpewniej jest to skutek tego, że tam pracowało najwięcej osób, których dotyczy abolicja podatkowa. I to one są najbardziej zainteresowane zwrotem podatku albo jego umorzeniem.

W każdym razie dostałem wiele pytań, które wraz z odpowiedziami znajdą się już niedługo w specjalnym raporcie. Raport ten będzie gratisowym bonusem do mojego eBooka o Abolicji Podatkowej (zobacz po prawej stronie okładkę).

Ale co więcej, osoby które skierowały do mnie pytanie otrzymają ten raport osobiście bez potrzeby zakupu książki!

Aha…

Co do mojej osoby to najwięcej informacji można o mnie znaleźć na mojej e-wizytówce na stronie CentrumPrawaEuropejskiego.Eu.

Do następnego razu!

Rafał

1 komentarz

  1. W 2004 pracowałam w UK i zapłaciłam tam podatek np. 400 GBP. Ubiegałam sie o jego zwrot UK i podatek w całości został mi zwrócony w 2004 roku. Nie uzyskiwałam w 2004 r. żadnych dochodów w Polsce. Czy mogę odliczyć ten podatek w całości od podatku naliczonego w Polsce? Czy wogóle nie mogę go odliczyć, albo czy powinnam go doliczyć do przychodów z zagranicy? Z góry dziekuje za pomoc. Pozdrawiam

    Komentarz - autor: Anna — 25 listopada, 2008 @ 9:08 pm


RSS feed for comments on this post.

Blog na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: